Pozvánka na Dračí lodě

DRAČÍ LODĚ, Paddleboardy a ZÁBAVA opět na BEROUNCE!
Město Beroun, Česká Asociace Dračích Lodí a Fitness Tyran
vás letos zvou na 10-tý jubilejní ročník závodů dračích lodí BEROUNSKÝ DRAK 2015, který se koná ve dnech 4. 9. a 5. 9. 2015 v městském kempu Beroun na řece Berounce, tentokrát jako samostatná akce k výročí 750let města Berouna. Připravujeme pro vás bohatý doprovodný program pro děti a dospělé po celou dobu akce: atrakce pro děti a dospělé, pivní festival, skvělé občerstvení, sportovní a kulturní program, představení, koncerty, ohňostroj a další doplňkový program, který budeme dále upřesňovat na našich stránkách a FB profilech (viz kontakty). Závodit se bude opět v několika kategoriích a vy můžete přijít podpořit v závodu měst město Beroun a berounské týmy v závodě o Pohár Starostky Města. Součástí letošní akce bude také další ročník CZECH PADDLEBOARD CUP, otevřený závod na nafukovacích paddleboardových prknech, kde si budete moci vyzkoušet tento nový atraktivní sport původem z Havaje pod vedením našich špičkových instruktorů.
I vy všichni se tedy ještě můžete přihlásit jako týmy, nebo i jako jednotlivci do všech FUN závodů a užít si s námi tuto tradičně nejnavštěvovanější berounskou společenskou akci třeba jen jako návštěvníci, protože vstup na akci je opět ZDARMA!
Ahoj a přejeme vám DRAGON DAY!
Informace, kontakty a přihlášky najdete na www.tyran.cz, FB Fitness TYRAN, e-mail: tyran@tyran.cz, tel. 602330505, 602330508, kont. os. Pavel TYRAN Vrána.
Ukázky klubu Tiger Muay Thai z bojového umění muay thai boxing pro děti i dospělé

Přidat komentář

Your email is never published nor shared. Required fields are marked (Required)