Výuka a tréninky muay thai boxing.

  • Délka 2 hodiny
  • Trenér Tomáš Wackenreuther
Obtížnost
  • Lehká
  • Střední
  • Težká

Úvod

Muay Thai známý též jako thajský box (thaibox) je thajské plnokontaktní bojové umění.Chcete se naučit nějaké bojové umění ? Prostě zkusit něco nového ? Nějakou novou formu fyzické aktivity nebo jen hubnout, začít se sportováním, zvednout si sebevědomí a naučit se bránit psychicky i fyzicky ? Či snad jste již v dospělém věku, trávíte celé dny v práci a nevíte, kde načerpat duševní pohodu a vybít přebytečnou fyzickou sílu a energii ? Jste ve stresu a potřebujete se odreagovat ? Nebo jen upravit tělo a hubnout přebytečné kila, spalovat přebytečná kila ?

 

Co pro Vás můžeme udělat:

naučíme Vás sebeobraně v situacích, které mohuou v běžném životě nastat,

posílíme Vaši tělesnou schránku a zvýšíme kondici, koordinaci pohybu

zvýšíme Vaši psychickou i fyzickou odolnost,

A to vše v přátelském stylu a v čase kdy se Vám to bude hodit. Muay thai boxing ( thaibox ) Můžeme cvičit a učit se děti, ženy, muži každého věku. Každý trénink přizpůsobíme věku a zkušenostem, pokroku.

Do tréninku je zařazeno :
– ABS Workout
– Tabata

 

Kolektivní trénink 2 hodiny / 200,- CZK ( permanentka na 10 tréninků, jeden trénink zdarma 1800,- CZK ) Osobní lekce - Beroun 1 hodina / 500,- CZK + vstup do fitness ( při platbě 10 tréninků - 1 trénink zdarma ) - Praha 1 hodina / 500,- CZK + vstup do fitness ( při platbě 10 tréninků - 1 trénink zdarma ) - Český Krumlov 1 hodina - 500,- CZK + vstup do fitness ( při platbě 10 tréninků - 1 trénink zdarma )

Fighter-Tiger-Beroun