Dámský MUAY THAI kondiční – Fitness

  • Délka 1,5 hodina
  • Trenér , Tomáš Wackenreuther
Obtížnost
  • Lehká
  • Střední
  • Težká

Dámský muay thai boxing ( kondiční, fitness ) je kondiční cvičení,  které  zvyšuje kondici , pomáhá redukci nadváhy a zároveň komplexně posiluje celé tělo a učí prvky sebeobrany.

Lekce dámského muay thai boxing ( thaibox ) jsou určeny ženám, dívkám , kteří chtějí zkusit něco nového a netradičního, všem těm, kteří se potřebují odreagovat od všedních starostí. Pro ženy a dívky které potřebují upravit problematické partie.

Při lekcích dochází ke kombinaci kopů a úderů, spolu s posilováním celého těla. Na závěr každé lekce nechybí závěrečný kruhový trénink.

 

Redukce váhy

Dámský muay thai boxing je ideální aerobní cvičení části kontaktní výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 60 minutové lekci průměrně vydáte 1230 – 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelná docházka na trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

 

 

Kondice

Dámský muay thai boxing ( thaibox ) pomáhá vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky dámskému muay thai boxing programu, kvalifikovaným Instruktorům s licencí americkou společností Muay thai, MMA a návštěvám muay thai boxing budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc – za neuvěřitelně krátkou dobu. Dámský muay thai boxing ( thaibox ) program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy Sportů, Trénink je upravován pro každého jedince na konkrétní tréninkovou zátěž.

 

Psychická vyrovnanost

Dámský muay thai boxing ( thaibox ) program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.

Komplexní posílení a zpevnění těla

 

Dámské tréninky

Kolektivní trénink 1,5 hodina / 150,- CZK ( permanentka 10 vstupů a jeden zdarma ) Osobní trénink - - Beroun 1 hodina / 500,- CZK + vstup do fitness ( při platbě 10 tréninků - 1 trénink zdarma ) - Praha 1 hodina / 500,- CZK + vstup do fitness ( při platbě 10 tréninků - 1 trénink zdarma ) - Český Krumlov 1 hodina - 500,- CZK + vstup do fitness ( při platbě 10 tréninků - 1 trénink zdarma )

Fighter-Tiger-Beroun